Підходячи до кінця квітня, садівники звертають увагу на посадку моркви – популярної городньої культури.

З приходом останнього місяця весни очікується підвищення активності посадки моркви серед дачників. Це слушний час, щоб повернутися до важливих рекомендацій щодо посадки та вирощування цього улюбленого овочу.

Насіння моркви добре почуваються в легкому і пухкому грунті. Посадка їх у важкий ґрунт може призвести до проблем з розвитком коренеплодів. Дуже важливо переконатися, що вона забезпечує оптимальні умови для зростання.

Морква чутлива до високих температур. Нездатність захистити рослини від надмірної спеки може перешкодити виробництву помаранчевих коренеплодів. Садівникам слід вжити заходів для захисту грядок від тривалої дії тепла, щоб максимізувати врожай.

Однак висаджувати моркву в затінених місцях не рекомендується, оскільки нестача сонячного світла може ускладнити зростання.

Морква. Фото: YouTube

Популярні новини зараз

Можна і на хліб намазувати, і з картоплею подавати: рецепт апетитної ікри з моркви на зиму

У будинок постукає біда, грошей не буде: чому в жодному разі не можна залишати ложку в чашці

Більше ніякого переходу на зимовий час: до чого готуватись українцям і що вигадали депутати

Підкошуватимуться ноги: синоптики розповіли, скільки ще протримається аномальна спека

Показати ще

Цей овоч погано переносить посушливі умови. Для правильного формування коренеплодів потрібна достатня вологість. Так, садівники повинні прагнути підтримувати постійний рівень вологості ґрунту протягом усього вегетаційного періоду.

Хоча органічні речовини корисні для здоров'я ґрунту, свіжий гній може бути шкідливим для моркви. Це може негативно вплинути на форму коренеплодів і зробити рослини сприйнятливішими до шкідників. Рекомендується уникати використання свіжого гною як добрива і замість цього вибирати добре витриманий компост або інші органічні добрива.

Читайте також:

Полуниця виросте солодше за мед: як її потрібно поливати, щоб зібрати шикарний урожай

Ви збиратимете зелену цибулю оберемками: хитрість, яка допоможе зібрати шикарний урожай

Де треба посадити кабачки, щоб урожаю заздрили навіть сусіди: важливі секрети