Україна розглядає можливість запровадження нового штрафу для водіїв, транспортні засоби яких перевищують допустимі рівні шуму.
Законопроект №9564, ініційований групою депутатів фракції «Слуга народу» під керівництвом Давида Арахамії, передбачає жорсткі заходи щодо вирішення цієї проблеми.
Запропонований законопроект встановлює штраф у розмірі 17 000 грн за перше порушення та подвоює штраф до 34 000 грн за друге. Якщо водій вчинить третє порушення, його можуть позбавити прав водія на строк від трьох до шести місяців.
Законопроект уже внесено до порядку денного парламенту і, як очікується, буде розглянуто найближчим часом. Згідно з пояснювальною запискою, підвищений рівень шуму часто спричинений незаконним використанням гучних вихлопних систем та подібного обладнання, що порушує спокій громадян.
У сучасних умовах воєнного часу звуки, що нагадують шум ворожих безпілотників, становлять додаткову небезпеку, оскільки можуть збивати з пантелику військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів.
"Ефект AAL Group": експерти вимагають ретельнішої перевірки компаній, що працюють з чутливою інформацією, на звʼязок з рф
Його називали "вузькоокий": як виглядає рідкісний ЗАЗ з японською начинкою та незвичайними фарами
Ви дуже здивуєтеся: як за допомогою часникового лушпиння надовго зберегти помідори та огірки свіжими
Захочеться пити склянку за склянкою: рецепт узвару з вишні з м'ятою. Обов'язково спробуйте
Запропонований законопроект також включає положення, які пом'якшують суворість штрафів за повторні порушення. Замість позбавлення прав водія можуть прийняти рішення про запровадження суттєвого штрафу за подальші порушення.
Читайте також:
Обов'язкова страховка авто подорожчає вдвічі після Нового року: так подаруночок
Замерз бачок омивача автомобіля: що робити з популярною проблемою взимку та антифризом
Нові обмеження та штрафи у десятки тисяч: життя автомобілістів зміниться з 1 січня
