Станом на 9:30, 8 січня, споживання електроенергії залишалося на тому самому рівні, що й у вівторок. 7 січня. Пік споживання було зафіксовано ввечері, що на 7,4% менше піку 6 січня.
Це зниження пояснюється значним підвищенням температури в більшій частині України, як повідомляє Укренерго.
Енергосистема України все ще перебуває в процесі відновлення після 13 масштабних ракетних і безпілотних ударів РФ за останній рік.
Тривають роботи з аварійного відновлення, а енергетики невпинно трудяться над відновленням пошкодженої інфраструктури та заміною зруйнованого обладнання якомога швидше.
Важливо зазначити, що ситуація в електромережі може змінитися. Залишайтеся в курсі подій, перевіряючи веб-сайти та офіційні сторінки в соцмережах вашого місцевого оператора розподільчої системи.
Синові Газманова натикали в обличчя ногами: додумався в Чикаго назвати свій ресторан "СРСР"
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії
Читайте також:
Тарифи на світло, газ та опалення у 2025 році: комуналка затягне пояси до краю
