З лютого 2025 року українські домогосподарства продовжать платити 4,32 грн за кВт·год за електроенергію, і жодних змін не очікується до кінця поточного опалювального сезону.
Міністр енергетики Герман Галущенко відповів на це депутату Олексію Кучеренко, уточнивши, що ціна на електроенергію для побутових споживачів згідно з постановою № 632 залишиться стабільною до 30 квітня 2025 року.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль також підтвердив, що в цей період не коригуватимуться інші тарифи на комунальні послуги, такі як газ чи опалення. Уряд запевнив громадськість, що жодних підвищення цих витрат не буде до кінця опалювального сезону.
Незважаючи на чутки, що циркулюють у ЗМІ, про підвищення тарифу на електроенергію до 6,7 грн за 1 кВт·год з 1 червня, ці заяви були спростовані Сергієм Нагорняком, членом парламентського комітету з енергетики та ЖКГ.
За словами Нагорняка, доходи від поточного тарифу є достатніми для державних енергетичних компаній «Енергоатом» та «Укргідроенерго» не лише для покриття своїх операційних витрат, а й для отримання скромного прибутку.
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
Ніжний, смачний та корисний: рецепт соусу з червоної смородини до будь-якого м'яса та шашлику
Адже ви про це не знали: скільки зберігаються миті яйця і чи потрібно їх мити
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Він підкреслив, що немає негайної необхідності підвищення тарифу, підтвердивши, що фінансове становище цих компаній надійне за поточної ціни.
Читайте також:
Як не тарифи, так абонплата: за комуналку заплатимо більше вже із січня
Борги за комуналку "зламають" життя: українців поставили перед фактом
