За словами народного депутата Олексія Кучеренка, втрати тепла у київських комунальних мережах досягають 23–25%, що значно вище, ніж у таких містах, як Житомир чи Черкаси, де втрати становлять лише 7–8%.

Під час виступу на Вечер.LIVE Олексій Кучеренко наголосив, що ця проблема безпосередньо впливає на високі комунальні платежі для киян.

тепло, скрін з YouTube

Справа в тому, що тепло, втрачене після проходження через будинковий лічильник, автоматично додається до рахунків мешканців, збільшуючи їхній фінансовий тягар.

Він також розкритикував міську владу за недооцінку серйозності проблеми, зазначивши, що застаріла та зношена інфраструктура неминуче вимагатиме уваги та комплексних рішень у майбутньому.

Читайте також:

Популярні новини зараз

Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги

Ніжний, смачний та корисний: рецепт соусу з червоної смородини до будь-якого м'яса та шашлику

"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою

Добрый дед Вова: в сети показали, как будет выглядеть Зеленский в старости

Показати ще

"Молдовський Апокаліпсис" в Україні: відключення світла, газу, води, тепла та захмарні тарифи – експерти б'ють на сполох

Нові платежі за комуналку: через погоду доведеться платити більше, і це не газ, світло та опалення

Субсидії та пільги залишаться у мріях: українців почнуть масово позбавляти допомоги на оплату комуналки