За словами народного депутата Олексія Кучеренка, втрати тепла у київських комунальних мережах досягають 23–25%, що значно вище, ніж у таких містах, як Житомир чи Черкаси, де втрати становлять лише 7–8%.
Під час виступу на Вечер.LIVE Олексій Кучеренко наголосив, що ця проблема безпосередньо впливає на високі комунальні платежі для киян.
Справа в тому, що тепло, втрачене після проходження через будинковий лічильник, автоматично додається до рахунків мешканців, збільшуючи їхній фінансовий тягар.
Він також розкритикував міську владу за недооцінку серйозності проблеми, зазначивши, що застаріла та зношена інфраструктура неминуче вимагатиме уваги та комплексних рішень у майбутньому.
Читайте також:
Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги
Ніжний, смачний та корисний: рецепт соусу з червоної смородини до будь-якого м'яса та шашлику
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Добрый дед Вова: в сети показали, как будет выглядеть Зеленский в старости
Нові платежі за комуналку: через погоду доведеться платити більше, і це не газ, світло та опалення
