У надрах неаполітанських таємниць, у приватній резиденції, було виявлено втрачений витвір мистецтва – картина Сандро Боттічеллі, яка зникла безвісти протягом понад півстоліття.
Це цікаве відновлення історії мистецтва було розкрито завдяки команді карабінерів із захисту культурної спадщини в Неаполі, в особі представника Массиміліано Кроче.
Як виявилося, останню перевірку на місці зберігання картини проводили понад 50 років тому, і за невідомими обставинами картину було забуто і загублено в пам'яті влади. Тепер її виявлення викликало сенсацію, оскільки полотно знаходиться в жалюгідному стані, що зазнав впливу часу та елементів – потертості, зміна відтінків через окислення лаку. Настав час для ретельної реставрації, що приведе до картини нове життя.
Кроче наголосив, що, незважаючи на включення картини до списку творів суспільного інтересу, існує можливість, що вона стане власністю приватної особи, за умови, що вона забезпечить безпеку та грамотний догляд за нею. В іншому випадку витвір мистецтва може перейти в державне володіння, але при цьому буде виставлено в музеї для забезпечення максимальної безпеки та безпеки.
Походження картини також виявилося захоплюючим поглядом у минуле.
Снігу по пояс і мінус 15: "Льодовиковий період" увірвався в Україну - погода на вихідні влаштує Апокаліпсис
Володимир Зеленський відреагував на заяви російського диктатора: "Путін бреше, ми не вперше..."
У Софії Ротару з'явилися термінові справи в Москві: планує отримати щонайменше 500 тис. доларів
Огірки будуть ніжними та смачними: як молоко допоможе отримати ідеальний урожай
Спочатку Сандро Боттічеллі подарував її Папі Римському Сіксту IV. Проте, зіткнувшись із фінансовими труднощами, Папа передав твір церкви Санта-Марія-делле-Граціє у Неаполі. Це було своєрідним жертвопринесенням в обмін на економічну підтримку від впливової родини Медічі для завершення будівництва Сікстинської капели.
Пізніше картина перейшла до рук місцевої сім'ї, яка з часом стала її охоронцем і охоронцем.
Ось так історія зниклого витвору мистецтва, начебто забутого часом, знову відновлюється перед поглядом шанувальників мистецтва та дослідників.
Читайте також: