Триває обговорення безпеки отримання так званих «тисячних» платежів Зеленського, у мережі циркулюють побоювання щодо потенційного надання державі доступу до персональних даних транзакцій.
Однак ця інформація не зовсім точна. Більшість банків вже вирішили цю проблему, забезпечивши більшу конфіденційність для своїх клієнтів.
Єдиним винятком залишається ПриватБанк, де користувачі, як і раніше, зобов'язані давати згоду на обробку даних про свої покупки в рамках функціоналу програми.
Спочатку програма спиралася на платформу "Нацкешбек", яка вимагала доступу до даних транзакцій для розрахунку кешбеку. Однак зараз вносяться корективи, щоб усунути цю вимогу, зробивши отримання обіцяних коштів безпечнішим.
Важливо відзначити, що співзасновник Monobank Олег Гороховський звернув увагу на умови ПриватБанку, вказавши, що відкриття картки «Нацкешбек» тягне за собою згоду на розкриття банківської таємниці, включаючи транзакції за всіма рахунками. Горохівський закликав користувачів бути обережними.
Нове обличчя Катерини Рєпяхової: дружина Віктора Павлика зробила пластику і тепер носить імплант все життя
Гороскоп на сьогодні для всіх знаків Зодіаку: зростаючий Місяць в Раку відкриє новий розділ
"Холостяк" Олександр "Терен" відмовився від відкриття бізнесу: образив киян, Троєщина не підійшла
Погода в Україні: різкі зміни, сніг та похолодання до 10 квітня
Поки ведуться роботи з покращення, користувачам рекомендується уважно ознайомитись з умовами перед участю у програмі, особливо якщо вони користуються послугами ПриватБанку.
«Ви самі даєте згоду на розкриття вашої банківської таємниці щодо платежів по усім поточним рахункам, відкриваючи картку «Нацкешбек» у ПриватБанку, — співзасновник Monobank Олег Гороховський посилається на договір», - йдеться у повідомленні.
Читайте також:
"Тисячу Зеленського" доведеться повернути назад: з кого спитають насамперед
Переселенці отримають нові солідні виплати: часу замало, зате грошей багато