Відносини між Путіним та секретарем Ради безпеки Російської Федерації Миколою Патрушевим здаються натягнутими, і в них різні погляди щодо різних питань, у тому числі щодо війни в Україні.

Політолог Валерій Клочок припускає, що Патрушев набув значної влади в Росії, можливо, затьмаривши Путіна.

Про це пише «glavred»

У недавньому інтерв'ю Клочок розповів про деякі цікаві події.

Клочок вважає, що Патрушев фактично взяв він владу у Росії. Він зазначив, що силовий блок Патрушева активно формує різні сценарії.

"Я думаю, що він вже повністю перебрав на себе владу, і його силовий блок моделює різні ситуації. Цікавий нюанс – коли до Росії з візитом прилітав Сі Цзіньпін, було проведено зустріч із чиновниками РФ. Патрушева на цій зустрічі не було – Путін відправив його у відрядження", – зазначив Клочок.

Популярні новини зараз

Тепер буде легше: графіки відключення світла 23 листопада – Укренерго потішило українців

Якщо ви досить розумні, то ви зробите це: навіщо садівники обв'язують дерева колготками

У Софії Ротару з'явилися термінові справи в Москві: планує отримати щонайменше 500 тис. доларів

Гідна страва для новорічного столу: рецепт салату "Сніжок" з куркою та кукурудзою, щоб хоч десь був сніг

Показати ще

Під час візиту президента Китаю Сі Цзіньпіна до Росії Путін не запросив Патрушева на офіційну зустріч із китайськими чиновниками. Повідомляється, що в цей час Путін відправив Патрушева у відрядження.

Ця відсутність може сигналізувати про напруженість у відносинах між Путіним та Патрушевим.

Експерт наголосив, що у Путіна та Патрушева дещо різні погляди на зовнішню політику, у тому числі на підхід до війни в Україні.

Патрушев активно налагоджує зв'язки із Китаєм. Його взаємодія з Китаєм, а також візити інших російських чиновників до Китаю натякають на його зусилля щодо зміцнення відносин між Росією та Китаєм.

"Але він дуже послідовно налагоджує зв'язки з Китаєм – перед цим він їздив до Китаю, потім їздив до Шойги. Зараз знову поїхав Шойгу, хоча його представництво було не таким обов'язковим, тому що рівень представництва військових представників і представників силових відомств країн на форумі в Пекіні дуже різні – від заступників до аташе, тобто це не найвищий рівень, але Шойгу відлетів у Пекін саме як офіційний представник, а перед цим на оглядини до Китаю літав Мішустін, який згідно з Конституцією РФ має стати наступником Путіна. для цієї ролі і не з команди Патрушева", – розповів Клочок.

Хоча відносини між Путіним та Патрушевим можуть бути натягнутими, важливо пам'ятати, що внутрішня робота російського уряду часто є непрозорою.

Політична динаміка і структури влади всередині Кремля можуть бути складними і схильними до змін.

Читайте також:

Ви точно не здогадаєтеся: чому у радянських "Жигулях" ставили дзеркало лише з одного боку автомобіля

Не забудьте привітати рідних та близьких: хтось святкує День ангела. Список імен

Допоможе звичайний лимон: що зробити з орхідеєю, щоб вона здивувала вас величезними квітами