У листопаді чекає велика подія в сонячній системі – пік магнітної бурі, який, згідно з прогнозами співробітників сонячних лабораторій, припаде на 26 число.
Ці передвістя виходять із постійного моніторингу нашої зірки, що дозволяє попереджати про можливі небезпечні явища. Яскравим проявом сонячної активності є магнітні бурі, викликані викидами енергії на Сонце, які впливають магнітне полі Землі.
Напередодні цього явища нещодавно ми зіткнулися з невеликою магнітною бурею, але з 23 до 26 листопада очікується посилення активності, досягаючи свого піку. Дані Spaceweather свідчать, що 23 та 24 листопада активність Сонця становитиме 4 бали, а 25 та 26 листопада – 5 балів. Це, у свою чергу, призведе до сильної магнітної бурі, яка торкнеться не лише України, а й усього світу, і триватиме цілих п'ять днів.
Необхідно відзначити, що хоча сонячна активність 23 листопада буде відносно слабкою, 24 та 25 листопада очікується посилення бурі, а після 26 листопада її вплив поступово зменшиться. Прогнозується, що це буде остання значна подія подібного роду цього місяця.
Однак, крім астрономічних аспектів, варто звернути увагу на вплив магнітних бур на людину. Особливо чутливими до таких явищ є люди похилого віку, метеозалежні особистості і ті, хто страждає від хронічних захворювань. Симптоми впливу магнітних бур можуть включати головний біль, запаморочення, нудоту, підвищення артеріального тиску, слабкість та безсоння.
Для мінімізації негативних наслідків магнітної бурі експерти рекомендують вживати заходів обережності. Це включає підтримку здорового способу життя, в тому числі коригування раціону харчування зі зменшенням споживання жирної, гострої їжі і фастфуду. Також рекомендується зволоження організму шляхом вживання щонайменше 1,5 літра води на день, переважно з додаванням мінералів та електролітів. Регулярні фізичні вправи можуть бути чудовим джерелом енергії в період магнітної бурі, а також рекомендується проводити вільний час на свіжому повітрі. Уникнення конфліктних ситуацій і стресів, а також підтримання правильного режиму сну також вважаються ефективними засобами захисту від негативних впливів магнітної бурі.
Якщо ви досить розумні, то ви зробите це: навіщо садівники обв'язують дерева колготками
Володимир Зеленський відреагував на заяви російського диктатора: "Путін бреше, ми не вперше..."
Гідна страва для новорічного столу: рецепт салату "Сніжок" з куркою та кукурудзою, щоб хоч десь був сніг
Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить
Читайте також: