Столітній лікар поділився своїми принципами дієти, яких він тримався у прагненні продовжити своє життя.
Це повідомляє gbnews.com.
Дієтолог Джон Шарффенберг, який активно займається своєю професією, наголосив на важливості вживання неперероблених продуктів. Він підкреслив, що краще харчуватися в певні години, а не постійно перекушувати весь день.
За словами лікаря, необхідно їсти в потрібний час, а також уникати перекушування. Шарффенберг додає, що різноманітність у харчуванні також важлива. Не всі продукти в один прийом, а протягом 10 днів, щоб гарантувати отримання всіх необхідних поживних речовин. Також потрібно віддавати перевагу різноманітним натуральним, непереробленим продуктам у тій кількості, яка потрібна для підтримки ідеальної ваги.
Доктор Шарффенберг також підкреслив корисність вживання салатів і розповів, що почав включати їх у свій раціон частіше після того, як дізнався про їхній позитивний вплив на тривалість життя в інших людей.
Він сказав, що помітив, що ті, хто вживав салат щодня, мали значно менший ризик смерті. Крім цього, при вживанні продуктів, багатих на вітамін А і вітамін С, вони могли б знизити рівень смертності приблизно на три чверті.
Тепер буде легше: графіки відключення світла 23 листопада – Укренерго потішило українців
Ну хоча б тут ціни радують: у супермаркетах подешевшав цукор, але борошно взяло курс на здорожчання
Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Лікар також розповів про переваги обмеженого часу їди, також відомого як інтервальне голодування. Цей підхід передбачає вживання їжі у певні години та утримання від неї в інший час доби.
Доктор Шарффенберг підкреслив, що він дотримується цієї концепції, споживаючи всю їжу двічі на день - під час сніданку та обіду.
За даними деяких наукових досліджень, застосування періодичного голодування може сприяти продовженню життя. Наукові дослідження, опубліковані в Національній медичній бібліотеці, демонструють, що такий підхід може зменшити ризик розвитку захворювань та позитивно впливати на процеси старіння клітин.
Читайте також:
Руйнування м'язів та швидкий набір ваги: повсякденна звичка, яка шкодить здоров'ю та зовнішності
Перестаньте собі шкодити: харчові звички, які "вбивають" ваше здоров'я
Багато хто п'є його щодня: названий найнебезпечніший для здоров'я чай - загрожує хворобами