Україні, можливо, слід розглянути питання щодо зниження призовного віку до 18 років.
Цю точку зору підкреслив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван в інтерв'ю Bloomberg, який вказав на важливість вирішення цього питання, незважаючи на зусилля міжнародних партнерів з постачання Україні необхідних ресурсів і боєприпасів.
Крім цього, ідею зниження призовного віку також підтримали інші експерти, які вважають, що це може значно збільшити кількість осіб, готових до військової служби.
Як заявив радник Дональда Трампа Майк Волц, така зміна може мобілізувати сотні тисяч новобранців, що забезпечить додаткову підтримку оборонним зусиллям країни.
Однак не всі погоджуються з таким підходом. Військові лідери висловили сумніви, наголосивши на важливості створення у збройних силах умов, які б заохочували добровільне вступ на службу. Вони стверджують, що виховання почуття відповідальності та готовності служити серед молодих людей було б більш ефективним та стійким рішенням, ніж обов'язкова мобілізація у молодшому віці.
Леся Нікітюк несподівано показала груди: її "сливи" вилізли назовні
Кохання з терміном придатності: всі дружини Михайла Кацуріна до Наді Дорофєєвої та історії стосунків з ними
Як доглядати за виноградом взимку: поради для садівників
Морози -20, снігопади та вимкнення світла: погода в січні зірветься з котушок
«Зрештою, це суверенне рішення, яке належить ухвалити Україні. Однак ми були гранично зрозумілі, зокрема, в публічному полі, що жива сила — предмет гострого занепокоєння і Україні потрібно визначитися з цим, незважаючи на те, що ми виконуємо свою частину роботи з надання їм необхідних боєприпасів», - заявив радник президента США нацбезпеки Джейк Салліван.
Читайте також:
ТЦК "розправлять крила", а мобілізація посилиться: карати ухиляються по-новому
ТЦК увімкнули режим "Дзвінок": мобілізація дає українцям 7 днів
Загальна мобілізація у 2025 році: скільки українців ще можуть закликати і скільки вже на фронті