Після того, як міжнародне співтовариство дистанціювалося від Російської Федерації через її вторгнення в Україну, Кремль почав шукати нові альянси, особливо з країнами, які використовують диктаторські форми правління.
Про це пише «dialog», посилаючись на дані видання Bloomberg.
Повідомляється, що Катерина Тихонова, дочка Володимира Путіна, звертаючи увагу на Африку, працює над зміцненням зв'язків між Росією та африканськими країнами.
Для зміцнення цих відносин Росія позиціонує себе як цифровий партнер, пропонуючи цифровий досвід африканським країнам. У грудні 2023 року Москва планує провести зустріч із офіційними особами з 30 африканських країн, щоб поспілкуватися з російськими ІТ-фахівцями, які надають цифрові послуги, спрямовані на покращення управління.
Проект займається центром «Іннопрактика», безпосередньо афілійованим з Національним фондом інтелектуального розвитку, генеральним директором якого є Катерина Тихонова.
Основна мета цієї взаємодії в Африці сприймається як спроба протидіяти санкціям ЄС та США, при цьому Росія пропонує послуги у сфері кібербезпеки та електронного голосування.
Снігу по пояс і мінус 15: "Льодовиковий період" увірвався в Україну - погода на вихідні влаштує Апокаліпсис
Володимир Зеленський відреагував на заяви російського диктатора: "Путін бреше, ми не вперше..."
Грошей потребувати не будете: знаки Зодіаку, яких Зелена Змі в 2025 році обдарує багатством
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Дії Росії на чолі з Катериною Тихоновою щодо зміцнення зв'язків з африканськими країнами через цифрове співробітництво відбуваються в той час, коли країна шукає альтернативні партнерські відносини після глобальної ізоляції.
Позиціонуючи себе як цифрового союзника, Росія прагне надати технологічні рішення африканським країнам, вирішуючи проблеми, пов'язані з управлінням та адмініструванням. Запропонована зустріч у грудні 2023 року відображає стратегічний намір Росії взаємодіяти з 30 африканськими країнами, демонструючи свій цифровий досвід.
Ця ініціатива не тільки служить дипломатичним цілям, а й розглядається як відповідь на економічні санкції, введені ЄС та США, оскільки Росія пропонує послуги кібербезпеки та електронного голосування потенційним африканським союзникам.
Читайте також:
Подорожчають у будь-якому випадку: на які продукти різко піднімуть ціни в супермаркетах
Метод "двох тижнів": що потрібно зробити, щоб орхідея пишно цвіла весь рік